DIM s Calcium-D Glucarate od Hadley Wood Healthcare - 60 kapslí

Kód: 255
849 Kč
Skladem (>5 ks)
  • 150 mg diindolmethanu a 150 mg Calcium-D Glutaratu v jedné kapsli
  • Čistý produkt 
  • Vhodné pro vegany

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč jsme produkt vybrali

DIM neboli Diindolmethan je úžasnou látkou obsaženou v brokolicovité zelenině a dokáže velmi efektivně zasahovat do druhé fáze jaterní biotransformace neboli detoxikace. Nám naturopatům a terapeutům klinické nutriční medicíny pomáhá zejména při řešení metabolismu estrogenu. Nadbytek estrogenu, estrogenovou dominanci a neefektivní odbourávání estrogenu, řešíme my naturopaté velice často, zejména s klientkami, které trápí příznaky jako PMS, endometrioza, cysty, myomy ale také, mají-li v rodinné anamnéze onkologie estrogenového typu. Pokud například z genetických testů DNA HEALTH, nebo z výsledků testu DUTCH (test hormonů ze suché moči) zjistíme, že nedostatečně nebo nevhodně detoxikuje Vaše tělo estrogen, budeme volit právě DIM spolu s Calcium-D glucaratem. Zatímco DIM dokáže ovlivnit takzvanou hydroxylaci estrogenu a nasměrovat jeho odbourávání “správnou” cestou, Calcium-D glucarat zabrání enzymu Beta Glucorinidaza, aby vracel estrogen zpět do těla namísto jeho vyloučení. 

DIM ale může velice prospět také mužům. Nadbytek estrogenů je příčinou mnoha nejčastějších hormonálních potíží, které se u žen a mužů vyskytují v různých fázích života.

Použití: Užívání je vhodné konzultovat s lékařem, naturopatem nebo terapeutem klinické nutriční medicíny. DIM nemusí být vhodný pro ženy ve věku těsně před menopauzou a po menopauze, pokud nemáte k dispozici výsledky DUTCH testu. V takovém případě doporučujeme zvolit raději Fermentované brokolicové klíčky od Dr. Mercola. Kapsli není možné otevřít a vysypat na jídlo.

Množství v dávce:

Účinná látka: 1 kapsle
Diindolmethan 150 mg 

Calcium-D glutarate (poskytuje 18,9 mg vápníku)

150 mg 

 

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Hmotnost: 0.2 kg
Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně s jídlem. Dávkování konzultujte s lékařem, naturopatem nebo terapeutem.
Upozornění: Doplněk stravy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Produkt není vhodný pro děti. Nepřekračujte doporučenou dávku. Vhodný pro vegany. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Složení: Diindolymethane (DIM), Calcium-D Glucarate, rostlinná celuloza, HPMC celuloza, vegetarianská kapsle
Pro alergiky: Doporučení pro alergiky: Tento výrobek se vyrábí v zařízení, které zpracovává také obiloviny obsahující lepek, korýše, vejce, ryby, arašídy, sóju, mléko, ořechy, celer, hořčici, sezam, siřičitany, lupinu a měkkýše a výrobky z nich. Barevné odchylky jsou normální.
Výrobce: Hadley wood healthcare Ltd., Hertfortshire, EN4 OEJ