Berberin od Enzymedica - 60 kapslí

Kód: 177
Novinka
Značka: Enzymedica
599 Kč
Skladem (2 ks)
 • Berberin HCL z plodu dřišťálu (Berberis vulgaris) s L-leucinem
 • Získáván eco-friendly z udržitelných zdrojů
 • Bez GMO, lepku, sóji, laktózy
 • Vhodný pro vegany

Detailní informace

Doporučeno klinickými naturopaty
Doporučeno klinickými naturopaty
Možnost osobních konzultací
Možnost osobních konzultací
Ověřené složení
Ověřené složení

Detailní popis produktu

Berberin je rostlinná látka, která patří mezi takzvané alkaloidy. Nachází se zejména ve zlatobýlu, dřišťálu, nebo oregonských hroznech.

Berberin společnosti Enzymedica je standardizován na 95 % a pochází z udržitelných zdrojů z rostliny dřišťálu, která roste hojně, je přirozeně udržitelná a bohatá na cenné fytochemikálie.

Proč jsme produkt vybrali?

Berberin je dárek. Dárek přírody nám, lidem typické západní společnosti, kteří konzumujeme nesmírné množství rafinovaných a jednoduchých sacharidů, průmyslově zpracovaných potravin, žijeme ve stresu a zobeme na všechno léky.

Berberin je nesmírně účinný, efektivní a mnoha studiemi ověřený. 

Na základě zákonů EU Vás o jeho účinnosti nemůžeme informovat, a to právě ani v případě účinků potvrzených studiemi. Nevadí. Moc Vám doporučujeme nastudovat si účinky Berberinu klidně na oficiálních zdrojích jako je Pubmed, a to v případě, že:

 • máte dlouhodobě zvýšenou glykemii, glykovaný hemoglobin, diabetes 2. typu (srovnání s lékem metformin Vás možná překvapí:-))
 • máte vysoký LDL cholesterol a triacylglyceroly neboli dyslipidemii
 • máte steatózu neboli ztučnění jater
 • máte aterosklerotické pláty
 • máte dysbiozu (nejlépe potvrzenou rozborem stolice), SIBO - přemnožení bakterií v tenkém střevě, prodělali jste střevní infekci
 • jste obézní
 • budujete si metabolickou flexibilitu pomocí přerušovaných půstů
 • rozumíte principu apoptózy a chcete ji stimulovat
 • máte v rodině onkologické onemocnění

Použití: Právě, protože je Berberin efektivní a účinný, doporučujeme poradit se o jeho užívání s lékařem, naturopatem nebo terapeutem klinické nutriční medicíny. Opatrní buďte zejména, pokud trpíte hypoglykemií, nevyrovnanou hladinou glykemie či pokud berete léky na diabetes. Berberin může narušovat vstřebávání tetracyklinu a příbuzných antibiotik. Berberin může snižovat clearance léků, a tím zesilovat jejich účinek. Berberin a rostliny obsahující berberin se nedoporučuje užívat během těhotenství.

Množství v dávce: 

Účinná látka: 1 kapsle
Berberin-HCL 510 mg
L-leucin 50 mg

 

Studie:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?term=berberine

Pro Vás, koho to zajímá, ještě moc zajímavé video:-)

 

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.05 kg
Hmotnost: 0.05 kg
Dávkování: 1 tableta 2 - 3x denně před jídlem, nebo dle doporučení lékaře, naturopata, terapeuta.
Složení: Extrakt ze semen dřišťálu, obal kapsle gelanová guma, rostlinná celulóza, voda, L-leucin, rýžový koncentrát, laurát vápenatý.
Výrobce: Enzymedica, 771 Commerce Drive Venice, FL 34292
Upozornění: Doplněk stravy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy.