Koenzym Q10 od Naturtreu - 90 kapslí

Kód: 234
Značka: Naturtreu
799 Kč 713,39 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
  • Ve formě účinného a studiemi prověřeného ubiquinonu
  • Vysoká dávka 200 mg na 1 kapsli a den
  • Vysoce biologicky dostupný
  • Čistý, vyrobený přirozenou fermentací
  • Bez lepku a histaminu
  • Bez GMO, umělých přísad, barviv, nežádoucích přídatných látek
  • Vhodný pro vegany

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koenzym Q10 je molekula, která se nachází doslova v každé buňce v těle. Koenzym Q10 hraje nesmírně důležitou roli v mnoha biochemických reakcích, které v našem těle probíhají. Naprosto nezbytný je pro výrobu energie v mitochondriích, energetických elektrárnách našeho těla. Přestože si naše tělo dokáže Koenzym Q10 vyrobit samo, jeho koncentrace v tkáních s přibývajícím věkem rapidně klesá. Podle studií je koncentrace Koenzymu Q10 v srdeční tkáni osmdesátiletých lidí jen asi 40 % ve srovnání s koncentrací v tkáni dospívajících. I proto je Koenzym Q10 jednou z vlajkových lodí biohackingu, antiagingu a regenerace po zásadních nemocech. 

Koenzym Q10 je navíc velmi silným a takzvaně síťovým antioxidantem. Co to znamená? Koenzym Q10 dokáže regenerovat neboli znovu aktivovat další antioxidanty jako je vitamín C, vitamín E nebo kyselina Alfa lipoová.

Proč jsme produkt vybrali

Jak víte, nesmíme podle legislativy EU uvádět podrobné informace, které by mohly vzbuzovat dojem zdravotního nebo léčebného účinku a to ani v případě, že jsou účinky prokázány vědeckými výzkumy a studiemi. Nevadí, na konzultacích našim klientům důležitost Koenzymu Q10 vysvětlíme a Vám doporučujeme:

Nastudujte si účinky Koenzymu Q10 v případě, že:

- užíváte statiny, léky na snížení cholesterolu! Rozhodně a bez pochyby! Studujte:-). Koenzym Q10 se totiž vlivem užívání statinů přestává v těle tvořit a bez Koenzymu Q10 nemá Vaše srdce dříve nebo později dostatek energie. 

- máte aterosklerózu a dyslipidemii = vysoký LDL cholesterol

- trpíte jakoukoli nemocí srdce (srdeční selhání, kardiomyopatie, ischemická choroba srdeční...)

- máte vysoký tlak neboli hypertenzi

- trpíte migrénami

- máte únavový syndrom, nebo trpíte velkou únavou pro prodělání nemoci,

(typicky například po covidu je potřeba zregenerovat mitochondrie, buněčné elektrárny v našem těle. Jak? Právě zvýšeným příjmem Koenzymu Q10 a vitamínů skupiny B.)

- chcete otěhotnět (týká se žen = vajíček i mužů = spermií)

A hlavně! Přečtěte si na našem blogu Lukášův článek o důležitosti Koenzymu Q10 a vynikajících výsledcích při jeho užívání.

Německá společnost Naturtreu nás velmi zaujala kvalitou, účinností a čistotou mnoha svých produktů a my jejich Koenzym Q10 rozhodně svým klientům doporučujeme.

Použití: Užívejte 1 kapsli denně s jídlem obsahujícím tuk. Příjem je nezávislý na denní době.

Množství v dávce

 

Účinná látka: 1 kapsle
Coenzym Q10 200 mg

 

 

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antioxidanty
Hmotnost: 0.2 kg
Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně s jídlem.
Složení: Ubichinon, rýžová mouka, hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal kapsle)
Upozornění: Uchovávejte v uzavřeném prostoru, v chladu (do 22 stupňů), v suchu, na místě chráněném před světlem a mimo dosah malých dětí. Po otevření skladujte v chladničce. Doplněk stravy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Výrobek má dobu použitelnosti dva roky od výroby. Datum použitelnosti na výrobku je aktualizováno při každé výrobě.
Výrobce: Zenkoh GmbH, Pfirsichweg 4a, 22175 Hamburg, Německo