NAC + Glycin prášek (GlyNAC) od Pure encapsulations - 159 g

Kód: 149
1 249 Kč
Momentálně nedostupné
  • 1,8 g NAC a 1,8 g glycinu v jedné dávce
  • Účinné prekurzory pro syntézu glutathionu
  • Podloženo ověřitelnými vědeckými poznatky
  • Bez lepku, sóji, mléka, umělých barviv, umělých příchutí a umělých sladidel, GMO
  • Vhodné pro vegetariány a vegany

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glutathion je jedním z hlavních a nejdůležitějších endogenních antioxidantů. Aminokyseliny cystein (NAC) a glycin jsou nezbytné prekurzory pro syntézu glutathionu (GSH). Množství potřebné pro syntézu glutathionu nemusí být ale pokryto pouze příjmem potravy, zejména pak s přibývajícím věkem. Komplex NAC a glycinu je vhodné doplnit o aminokyselinu taurin. Glutathion i jeho prekurzory jsou nezbytné v obou fázích jaterní biotransformace neboli detoxikace.

Našim klientům analyzujeme testy DNA Health velmi často. Jsou to nejlepší současné testy, které odhalí slabá místa v našem organismu a dovolí nám tak se na ně včas a preventivně zaměřit. V týmu Naturoteka je máme všichni. Proč je to důležité? Zatímco jeden klient má naprosto skvěle funkční systém jaterní biotransformace neboli detoxikace a všechny enzymy, které se starají o dostatek glutathionu v těle, mu fungují, jiný klient může mít tyto enzymy funkční jen ze 70% a některé mu mohou chybět úplně. Doplňování a péče o dostatek glutathionu budou tady pochopitelně nesmírně důležité. Opravdu na tom nejsme všichni stejně:-).

Podle legislativy EU Vás bohužel nemůžeme informovat podrobněji. Doporučujeme ale ke studiu zejména studie a zahraniční zdroje, nebo konzultaci s některým z naturopatů nebo terapeutů.

 

Množství v dávce:

Účinná látka: 1 odměrka (cca 5,3 g)
N-acetyl-l-cystein (volná forma) 1800 mg
Glycin (volná forma) 1800 mg

 

Studie:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33783984/

Použití: Komplex NAC + Glycin je vhodné užívat například jako kůru dvakrát do roka. O užívání se můžete poradit s naturopatem nebo terapeutem.

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antioxidanty
Hmotnost: 0.2 kg
Dávkování: Užívejte 1 odměrku denně na lačno, mezi jídly. Rozmíchejte ve 2 dcl vody.
Složení: N-acetyl-l-cystein, glycin, přírodní příchutě (broskev, mango, pomeranč, zázvor), potassium citrate, tri-magnesium citrate, extrakt listů stévie
Upozornění: Doplněk stravy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Pokud jste těhotná nebo kojíte, trpíte nějakým zdravotním problémem nebo užíváte nějaké léky, poraďte se před použitím s lékařem. Nevhodné do 18 let. Skladujte na chladném a suchém místě.
Výrobce: Sudbury, 490 Boston Post Rd, United States