Probiotika pro nejmenší děti v kapkách od Optibac - 10 ml

Kód: 264
Značka: Optibac
439 Kč 391,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
 • Specifický kmen Bifidobacterium breve M-16V®
 • Od 3 měsíců, pro miminka, batolata i malé děti
 • Podpora zdravého mikrobiomu u dětí narozených císařským řezem
 • Podpora vybudování imunity
 • Úleva při kolikách
 • Prevence a pomoc při ekzému, astmatu, alergiích
 • Podpora zdravé osy střevo - mozek (gut - brain axis)
 • Vědecky mnohonásobně ověřený efekt
 • Garance kvality superprémiové britské značky OPTIBAC
 • Garance 1 miliardy KTJ v dávce
 • Neutrální chuť a vůně
 • Praktické kapátko
 • Lze užívat při těhotenství i kojení
 • Bez lepku, GMO, umělých sladidel, příchutí, konzervantů
 • Vhodné pro vegany
 • OPTIBAC = Držitel ceny Queen's Award for Enterprises - nejprestižnější cena pro britské firmy a královská pečeť
 • OPTIBAC = Superprémiová britská značka specializovaná na probiotika s klinicky podloženými vlastnostmi
 • OPTIBAC = Nejdoporučovanější značka probiotik ve Spojeném království

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč jsme produkt vybrali?

Přečtěte si Lukášův článek Prvních tisíc dnů života. Období, které rozhoduje o zdraví dítěte na našem Blogu a budete mít jasno.

Denně můžete dětem podávat  0,3 ml (8 kapek—na kapátku vyznačeno ryskou). Přidejte probiozika k mléku (umělé mléko nebo odsáté mateřské vychladit) nebo k jídlu. Před použitím lahvičku protřepejte, oddělení tekutin uvnitř je přirozené. Původní víčko zlikvidujte. Můžete dětem podávat také přímo do úst,  vždy nejlépe přes lžičku. Po otevření spotřebujte do 30 dní. Balení obsahuje 30 dávek.

Optibac nabízí kvalitní probiotika, jejichž účinek je vědecky testován
 
Všechny probiotické kmeny, které značka Optibac používá, byly prozkoumány z hlediska bezpečnosti, schopnosti projít obtížným prostředním zažívacího traktu a schopnosti podpořit různé části zažívacího traktu i jiných oblastí v těle. Výzkum probíhá jak v rámci laboratorního testování, tak v klinických zkouškách s lidskými účastníky.
 
Nejdůležitější vlastnosti probiotik jsou nejprve testované ve vědeckém laboratorním prostředí. Například schopnost každého kmenu přežít různé úrovně kyselosti a zásaditosti v různých místech trávícího ústrojí, a například schopnost přilnavosti k buňkám tvořícím střevní stěnu.
Klinické zkoušky s lidskými účastníky na druhou stranu zkoumají fyziologický efekt probiotik. Tyto zkoušky rovněž dokážou demonstrovat optimální dávku nebo kvantitu, která je u daného probiotika třeba pro dosažení maximálních benefitů.
 
Z výzkumu čas od času vyplyne, že kvalita probiotického kmene je mnohem důležitější než jeho množství.  Proto se snažíme vybírat ty nejlepší z nejlepších v maximální možné kvalitě. Naše probiotika jsou podepřená stovkami klinických zkoušek, které potvrzují jejich výjimečné vlastnosti a zároveň garantují jejich nezávadnost a bezpečnost pro užívání.
 
 
 
Je třeba probiotika Optibac Baby Drops dávat do lednice?
 
Pro doplňky Optibac jsou vybrané jen robustní a odolné kmeny probiotických kultur. Zároveň probiotika prochází procesem lyofilizace neboli sušení mrazem. Jde o bezpečný a sofistikovaný technologický proces, který garantuje stabilitu a dlouhou životnost probiotik. Ta jsou po procesu lyofilizace z hlediska životnosti testována, aby mohly být garantovány uvedené počty kultur. Ty platí až do konce expirační doby, ne pouze v čase výroby. Je to zaručeno kombinací robustnosti vybraných probiotik a procesu lyofilizace.
 
Před otevřením není třeba probiotika Optibac Baby Drops dávat do lednice. Po otevření doporučujeme pro zachování optimálních vlastností probiotika Optibac Baby Drops v ledničce skladovat.
 

O značce Optibac

Optibac je rodinná značka založená bratrem a dvěma sestrami v roce 2004 ve Velké Británii. Sourozence k zájmu o zdraví přivedl otec, profesí lékař. Zájem o holistický a přirozený přístup ke zdraví postupně vedl k založení společnosti věnující se kvalitním probiotikům. Dnes je značka Optibac nejdoporučovanější značkou probiotik v Anglii a Irsku. Je to i proto, že zakladatelé věří celým svým srdcem v to, co dělají, svoje doplňky sami užívají na denní bázi a doporučují je i všem svým známým a rodině.

Společnost Optibac sídlí blízko Andoveru v hrabství Hampshire. Navázala partnerství se světovými oborovými institucemi a v současné chvíli nabízí 15 rozdílných druhů doplňků s probiotiky, z nichž každý dostal významné ocenění.

Společnost Optibac je hrdým nositelem ocenění Queen's Award - nejprestižnější královské ceny a královské pečeti pro britské podniky, které je celosvětově uznávané a označuje ty nejlepší společnosti v oboru.

 
 
 
Balení obsahuje 30 dávek
Výživové údaje: na 0,3 ml / 8 kapek
Živé probiotické kultury Bifidobacterium breve M-16V® 20 mg
Celkem KTJ - kolonie tvořící jednotky 1 miliarda (1 x 109)

Doplňkové parametry

Kategorie: Probiotika a prebiotika
Hmotnost: 0.2 kg
Dávkování: užívejte denně 0,3 ml (8 kapek—na kapátku vyznačeno ryskou), přidejte k mléku (umělé mléko nebo odsáté mateřské vychladit) nebo k jídlu. Před použitím lahvičku protřepejte, oddělení tekutin je přirozené. Původní víčko zlikvidujte. Můžete podávat i přímo do úst, ale vždy přes lžičku. Po otevření spotřebujte do 30 dní. Balení obsahuje 30 dávek.
Složení: MCT olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z rostlinného zdroje), živá kultura: Bifidobacterium breve M-16V®, emulgátor mono a diglyceridy mastných kyselin z rostlinného zdroje.
Upozornění: Vhodné pro děti od 3 měsíců. Pokud dítě užívá jakékoli jiné léky, konzultujte užití s lékařem. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu a chladu do 25°C (v tom případě není nutné použít lednici), mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 30 dnů. Kapátko po použití neomývejte.
Výrobce: Optibac Probiotics Address: Unit 21 - 22, Mayfield Avenue Industrial Park, Andover, Hampshire England, SP11 8HU