Pygeum africanum (Slivoň africká) - 50 g

Kód: 146
249 Kč
Skladem (>5 ks)
  • Prášek ze Slivoně africké (Pygeum africanum)
  • Pro funkci prostaty a močového ústrojí
  • Bez přídatných látek, sladidel, cukru, škrobu, soli, sóji, kukuřice, pšenice, lepku, kvasnic, mléčných součástí, umělých barviv a konzervantů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pygeum africanum, které je také známé jako africká třešeň nebo africká švestka, je přírodní přípravek používaný v tradiční africké medicíně. Prášek ze Slivoně africké obsahuje významné rostlinné fytosteroly (beta-sitosterol, kampesterol, brassikasterol), triterpeny a estery s dlouhým řetězcem. Hlavní účinnou složkou je beta-sitosterol.

Proč jsme produkt vybrali

Pygeum africanum má hned několik obecných povolených zdravotních tvrzení, a to jsme rádi:-). Zde jsou:

  • přispívá ke zdravé funkci prostaty
  • může pomoci snižovat některé z příznaků spojených s BHP (benigní hyperplazie prostaty), jako je časté močení, noční močení a snížený tok moči
  • přispívá k udržování normálního močového komfortu u mužů

Milí pánové, věřte osvědčeným přírodním produktům. Studií, které účinky Slivoně africké popisují je dostatek. 

Použití: U mužů při BHP (benigní hyperplazii prostaty), při častém a přerušovaném močení, slabém proudu moči a pro zdraví močového měchýře a prostaty.

Množství v dávce: 

Účinná látka: balení
Slivoň africká (Pygeum africanum) 50 g

 

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Hmotnost: 0.05 kg
Dávkování: Prášek ze Slivoňě africké užívejte v dávce 50 mg = 1 čajovou lžičku 2x denně ( nebo1x 100 mg). Rozmíchejte ve vodě a vypijte.
Upozornění: Doplněk stravy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladovat v suchu při pokojové teplotě do 24°C. Uchovávat mimo dosah dětí. Přípravek není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Složení: Prášek ze Slivoně africké.
Výrobce: Mgr. Dagmar Škodová Pražská 850 Hradec Králové 500 04 Česká republika