Coriolus od MycoMedica, 500 mg - 90 kapslí

Kód: 39
Značka: MycoMedica
689 Kč
Skladem (>5 ks)

  • Extrakt v optimální koncentraci 40% polysacharidů
  • Z plodnic hub z ekologicky čisté oblasti Číny
  • Každá šarže testována v německé nezávislé laboratoři Agrolab
  • Bez pomocných látek, aditiv a konzervantů, kofeinu, lepku, barviv, cukru
  • Vhodné pro vegany

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coriolus je takzvaná vitální houba. Obsahuje velké spektrum přírodních látek, jejichž účinků využívá jak čínská medicína, tak také naturopatie. 

Veškeré povolené informace najdete na stránkách MycoMedica, na stránkách Milana Schirla, zkušeného terapeuta čínské medicíny anebo… ve veřejně publikovaných studiích. 

MycoMedica nechává všechny šarže kontrolovat na více jak 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a mikroorganismů, PAHy i radioaktivitu. Takto obsáhlé testy žádný jiný výrobce v Čechách nenabízí. 

Proč jsme produkt vybrali

Coriolus od MycoMedicy máme my, naturopaté, opravdu rádi. Vlivem nařízení EU se bohužel nesmí Coriolus prodávat jako doplněk stravy a MycoMedica jej tak nabízí jako veterinární přípravek pro psy a kočky. Nebudeme to komentovat, ale vězte, že Coriolus používáme. Účinky Coriolu, a že jich má opravdu mnoho, jsou prověřeny staletími, studiemi i metaanalýzami a hlavně praxí, ale budete je muset nastudovat sami:-).

Jak MycoMedica říká: KVALITA - BEZPEČNOST - ÚČINNOST produktů jsou zásadní. Díky tomu se také stala nejvýznamnějším východoevropským výrobcem produktů z vitálních hub. A to se nám líbí.

Použití: O užívání se poraďte s lékařem, naturopatem nebo terapeutem. Kapsle je možné užívat celé, anebo obsah kapsle vysypat.

Množství v dávce:

Účinná látka: 1 kapsle
Coriolus versicolor (Outkovka pestrá) 500 mg

 

Naše zkušenosti:

Coriolus patří mezi Lukášovy nejoblíbenější houby. Používá jej hlavně u problémů s imunitou (autoimunity, alergie a další oblasti, kde je potřeba modulace os Th1/Th2), u chronických infekcí (hlavně herpetické viry vč. EBV a HPV), únavového syndromu či ke zmírnění nežádoucích účinků chemo a radioterapie (po jejich skončení) jako je leukopenie (snížení počtu bílých krvinek) a trombocytopenie (snížení krevních destiček).

Studie:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK401261/#

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/?term=coriolus

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.21 kg
Dávkování pro kočky a psy: < 10kg 1 kapsle/den 10 až 20kg 2 kapsle/den 20 až 30kg 3 kapsle/den > 30kg 4 kapsle/den Lze podávat dlouhodobě.
Složení: 100% čistý extrakt Coriolus (outkovka pestrá, Coriolus versicolor) - 500 mg 1 kapsle obsahuje 500 mg houbového extraktu Obsah balení: 90 kapslí Hmotnost balení netto: 55,8 g
Upozornění: Veterinární přípravek MycoMedica Coriolus je schválen pod číslem VP: 045-16/C. Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu při teplotě do 25°C.
Výrobce: MyTao s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1