Liposomální kurkumin & resveratrol od Nordic Health Food - 180 ml

Kód: 158
Značka: Nordic Health
1 119 Kč
Skladem (5 ks)
  • 200 mg kurkuminu a 75 mg resveratrolu
  • Unikátní použití skutečných lipozomů velikosti nano pro vysokou biologickou dostupnost
  • Bez GMO, lepku, sóji
  • Vhodné pro vegetariány a vegany

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurkumin je účinnou složkou kurkumy a v omezeném množství se nachází také v zázvoru. Jedná se o silnou protizánětlivou molekulu.

Resveratrol patří do skupiny rostlinné látky zvané polyfenoly. Má silné antioxidační vlastnosti a chrání tělo před poškozením volnými radikály (ROS).

Fosfatidylcholin není hydrogenovaný a pochází z testovaných geneticky nemodifikovaných surovin.

Proč jme produkt vybrali

Chronický podprahový zánět a oxidativní stres, tedy zvýšenou přítomnost volných radikálů, řešíme v našich protokolech velice často. Možná to nevíte, ale prozánětlivost organismu i antioxidační systém, tedy schopnost neutralizovat volné radikály, jsou geneticky podmíněné. Z genetických testů DNA HEALTH vídáme, že někteří z klientů jsou právě zánětem a oxidativním stresem ohroženi než jiní.

A právě zánět a oxidativní poškození jsou základem většiny civilizačních, chronických, autoimunitních reakcí i rakoviny.

Povídání o zánětu i volných radikálech by bylo na dlouho. Tedy ve zkratce: Kurkumin jako silně protizánětlivá látka, potvrzena v mnoha studiích a reveratrol, silný antioxidant, navíc v jednom produktu a dobře dostupné, díky lipozomální technologii, nás prostě zajímá. Našim klientům jej doporučujeme. Nordic Health je stejně jako Nordic Laboratories, navíc leadrem personalizované funkční medicíny a zprostředkovatel genetických testů DNA LIFE. Pokud Vás zajímá Vaše dispozice k zánětu nebo oxidativnímu stresu, napište některému z našich terapeutů.

Množství v dávce: 

Účinná látka: 6 mililitrů (asi 1 čajová lžička)
Kurkuminoidy (z kořene kurkumy) 200 mg
Resveratrol (z kořene křídlatky japonské) 75 mg

 

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antioxidanty
Hmotnost: 0.2 kg
Dávkování: 6 ml denně (něco málo přes jednu čajovou lžičku). Před použitím jemně protřepejte. Smíchejte s 30 ml džusu nebo vody.
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 45 dnů. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před použitím tohoto výrobku s lékařem.Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Nepřekračujte doporučenou dávku.
Složení: Kurkuminoidy (z kořene kurkumy), Resveratrol (z kořene křídlatky japonské) Čištěná voda, Fosfatidylcholinový glycerinový komplex (z geneticky nemodifikovaného slunečnicového oleje), Přírodní rostlinná aromata, Xanthanová guma, Arabská guma, sorban draselný
Výrobce: Nordic Laboratories Nygade 6, 3 sal 1164 Copenhagen K Denmark