Přírodní superantioxidant Granátové jablko od Rainbow Planet - prášek 50 mg

Kód: 277
Tip
309 Kč 275,89 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

 

  • 100% přírodní prášek z opravdových Granátových jablek
  • silné  antioxidanty a flavonoidy 
  • vápník, fosfor, železo, hořčík, velké množství sodíku, draslíku, vitamíny B (B1, B2 a B3) a C, vitamín A ve formě karotenoidů
  • výborná ovocná chuť
  • do vody
  • do smoothie
  • do jogurtu
  • bez konzervantů a cukru, přirozeně bez lepku a laktózy, vhodný pro vegany a děti

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechtějí Vaše děti pít vodu? Nechtějí bílý jogurt, kefír, tvaroh nebo podmáslí? Zkuste “čarovat” s práškem z Granátového jablka. Pomůže navýšit antioxidanty, a je malým “hackem” pokud neujíte dostatek antioxidantů ze zeleniny a ovoce.

Prášek prostě rozmíchejte ve vodě, nasypte do jogurtu, tvarohu, cottage, smoothíčka, zakysané smetany, skyru. Přidejte trošku ovoce, oříšků nebo chia semínek. Klidně vytvořte pomocí prášku z Granátového jablka dětem nanuky.

A proč jsme si prášek z Granátového jablka od Rainbow Planet vybrali pro Naturoteku?

100% přírodní prášek zachovává vitamíny jako v čerstvých Granátových jablíčkách?

Celé tajemství lyofilizace je v procesu hlubokého zmrazení ovoce a tím i odstranění veškeré vody. Výsledkem je zakonzervované sušené ovoce, v případě Rainbow Planet mleté na prášek, se všemi zachovanými živinami a navíc delší trvanlivostí.

Ovoce je vybráno vždy v prémiové kvalitě a ze 100% zralé, které obsahuje maximum živin a vitamínů. Vzhledem k nižší váze sušeného ovoce, navíc můžete sníst větší množství a získat tím i více fytonutrientů, vitamínů a minerálů.

Použití: Přidejte 1-2 lžičky do vašeho receptu. Při použití 1 lžičky (3g) vám balení našeho superfood prášku vystačí na cca 16 použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antioxidanty
Hmotnost: 0.1 kg
Upozornění: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Jakmile obal otevřete, ujistěte se, že je opět uzavřen. Uchovávejte mimo dosah dětí. Stejně jako samotné ovoce i prášek stále drží hodně vlhkosti, proto je velmi důležité udržet ho v suchu a temnu, aby se zabránilo vystavení světla a vzduchu. Tím se prodlouží jeho trvanlivost.
Složení: 100% prášek z granátového jablka