Multivitamín Daily F20 complex od Trime - 120 kapslí

Kód: 78
Značka: Trime
1 199 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…
  • Vyvážená kombinace základních a nejvíce deficitních 14 vitamínů a 6 minerálů
  • Neobsahuje rizikové složky
  • Obal kapsle je vyrobený z neškodné nerozpustné vlákniny
  • Plnivo kapsle tvoří vláknina z čekanky
  • Bez GMO, konzervantů a barviv
  • Netestováno na zvířatech

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Daily F20 complex od Trime je komplexní a skvěle vyladěný multivitamín, unikátní svým promyšleným složením, ale i poměry jednotlivých látek a výběrem účinných forem. Obsahuje 6 esenciálních a v populaci často deficitních minerálů (Zn, Se, I, Mn, Cu, Cr), vitamíny skupiny B včetně bioaktivních forem vitamínu B12, B6 a B9 a v tucích rozpustné vitamíny A, E, D a K.

Pokud víte, že Vaše strava nebo životní styl nejsou optimální, pokud prožíváte náročné období a stres, intenzivně sportujete nebo se cítíte unaveni, může být pro Vás být užívání kvalitního multivitamínu prvním krokem. 

Podrobné informace o multivitamínu Daily F20 a jeho jednotlivých složkách najdete na jejich blogu.

Proč jsme produkt vybrali

My naturopaté řešíme zdraví našich klientů vždy celostně a komplexně a hledáme příčiny vzniku zdravotního problému nebo diskomfortu. Deficity minerálů, vitamínů a živin bývají rozhodně typické. Minerály a vitamíny se totiž každou vteřinu účastní stovek biochemických reakcí v našem těle. Jsou nezbytné pro tvorbu hormonů a neurotransmiterů a jsou na nich také závislé důležité enzymy. Nedostatek neboli deficit minerálů a vitamínů proto prostě ovlivňuje imunitní, nervový, hormonální, kardiovaskulární, pohybový systém, ale i schopnost detoxikace nebo neutralizace volných radikálů, metabolismus sacharidů, tuků i bílkovin a všechny další tělesné systémy. Jednoduše proto, že vlivem deficitů neprobíhají biochemické reakce v těle tak, jak mají.

Na kvalitu všech doplňků stravy jsme velmi nároční. Než užívat levný, nekvalitní a neúčinný syntetický multivitamín s plnidly, barvivy a balastními látkami, to raději žádný. Navíc si vlivem nepromyšleného složení vitamíny a minerály v multivitamínech často konkurují, vzájemně se blokují anebo mohou škodit.

Daily F20 complex tak záměrně neobsahuje například magnesium, vápník nebo železo. Tyto minerály, je totiž vhodné suplementovat zvlášť a personalizovaně. Jak správně říká tým Trime, více složek neznamená lepší multivitamín. Právě proto, jsme vybrali a doporučujeme Daily F20 complex od Trime.  

Použití: Multivitamin Daily F20 complex je vhodný pro všechny, kdo vnímají, že jejich životospráva není optimální a zároveň hledají jednoduché řešení.

Množství v dávce:

Účinná látka: 2 kapsle % RHP
Vitamín C 240 mg 300
Beta karoten 4,8 mg /
Vitamín D3 25 μg = 1000IU 500
Vitamín E 24 mg 200
Vitamín K2 75 μg 100
Vitamín B1 3,3 mg 300
Vitamín B2 4,2 mg 300
Vitamín B3 20 mg 125
Vitamín B5 18 mg 300
Vitamín B6 a  3,3 mg 300
Pyridoxal-5-fosfát 0,9 mg /
Vitamín B7 150 μg 300
Vitamín B9 400 μg 200
Vitamín B12 7,5 μg 300
Zinek 7 mg 70
Selen 50 μg 90,9
Jód 150 μg 100
Měď 750 μg 75
Mangan 1 mg 50
Chrom 40 μg 100

*RHP – referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.     

Složení: Komplex PureWay-CTM (kyselina L-askorbová, citrusové bioflavonoidy, směs mastných kyselin), betakaroten, menachinon-7, d-alfa-tokoferol sukcinát (Nutrabiol®️), bisglycinát zinečnatý, L-selenomethionin, D-pantothenát vápenatý, niacin, protispékavá látka: bio akáciová vláknina, cholekalciferol, bisglycinát manganatý, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, bisglycinát meďnatý, pyridoxal-5-fosfát, kyselina 5-methyltetrahydrolistová (Quatrefolic®️), pikolinát chromitý, jodid draselný, biotin, metylkobalamin, kapsle: hydroxypropylmethylcelulosa

Naše zkušenosti:

Daria svým klientům vysvětluje, že v buňkách našeho těla probíhají každou chvíli stovky biochemických reakcí, které potřebují mimo jiné také dostatek minerálů a vitamínů. Pokud minerály a vitamíny chybí, reakce jednoduše neprobíhají, jak mají. Tělo si dlouho umí poradit, ale po deseti, dvaceti letech nekvalitního stravování nebo stresových období? Tam už se deficity projeví. Multivitamin doporučuje Daria svým klientům třeba jako kůru 2x ročně a většinou až po té, kdy společně vylepší trávení, doladí velké a zásadní deficity a srovnají stravu tak, aby klient jedl nutričně vyváženě a pestře. 

Lukáš má na klinice tento obrovský poster s mapou metabolických drah, souvisejících s tvorbou energie uvnitř buňky, do kterých se mikronutrienty zapojují. I když ho asi nikdy nepochopí v celé jeho šíři a komplexnosti, na kvalitní multivitamin nedá dopustit. Celý metabolismus vnímá jako geniálně sehraný orchestr a pokud skřípe i jenom ta nejmenší část, je to poznat. Výběrem multivitaminu jsme společně strávili spoustu času a tento je to nejvíce top, co vám můžeme nabídnout - složením, formami jednotlivých surovin i jejich množstvím.

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Hmotnost: 0.15 kg
Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2x denně nejlépe s jídlem, které obsahuje alespoň malé množství tuku. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Složení: Komplex PureWay-CTM (kyselina L-askorbová, citrusové bioflavonoidy, směs mastných kyselin), betakaroten, menachinon-7, d-a-tokoferol sukcinát (Nutrabiol®️), bisglycinát zinečnatý, L-selenomethionin, D-pantothenát vápenatý, niacin, protispékavá látka: bio akáciová vláknina, cholekalciferol, bisglycinát manganatý, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, bisglycinát měďnatý, pyridoxal-5-fosfát, kyselina 5-methyltetrahydrolistová (Quatrefolic ®), pikolinát chromitý, jodid draselný, biotin, metylkobalamin, kapsle: hydroxypropylmethylcelulosa
Upozornění: Doplněk stravy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
Výrobce: Trime s.r.o., Národní 135/14, Nové Město, 110 00 Praha 1, ČR. Vyrobeno v ČR
Položka byla vyprodána…