Ayurvédský Digestif mix pro tvorbu trávicích enzymů od Suga Vida - 100 g

Kód: 75
Značka: Suga Vida
749 Kč
Skladem (>5 ks)
  • Zvyšuje tvorbu vlastních trávicích enzymů
  • Zmírňuje zácpu
  • Snižuje plynatost a nadýmání
  • Zmírňuje příznaky IBS (syndrom dráždivého střeva)
  • Pomáhá při refluxu a pálení žáhy
  • 100% přírodní patentovaná směs bylin a semínek
  • |Několikrát oceněný produkt pro vysokou efektivitu
  • 1 balení = 30 denní kůra
  • Skvělá chuť
  • Zdroj B12

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ajurvédský Digestif mix je revoluční směs směs bylin a semínek ke žvýkání po jídle, která po měsíci užívání aktivuje Vaše vlastní trávicí enzymy.

Žvýkání a důkladné rozmělnění potravy, je nejdůležitější součástí trávicího procesu. Již během žvýkání je totiž v mozku aktivováno uvolnění trávicích enzymů do tenkého střeva a hormonů ovlivňujících proces trávení.

Ajurvédský Digestif mix bylin a semínek od Suga Vida je jediným přírodním doplňkem stravy, který stimuluje spontánní uvolňování trávicích enzymů.

Postupem času se pak tento proces stává automatickým a znovu učí mozek a tělo, jak správně rozkládat potravu a vyhnout se trávicím potížím. Výsledky jsou zřetelné již po jednom měsíců užívání, nicméně pro nejlepší efekt je vhodné užívat Ajurvédský Digestif mix po dobu 3 měsíců.

Proč jsme produkt vybrali

My naturopaté a terapeuti víme, že trávení a funkce celého gastrointestinálního traktu neboli GITu je alfou a omegou většiny našich terapií. Trávicí systém, který bude spolehlivě fungovat od úst až po ..., je prostě zásadní pro Vaše zdraví. U našich klientů vidíme takzvanou enzymatickou nedostatečnost, neboli stav, kdy Váš GIT neprodukuje dostatečné množství enzymů, velice často. Příčina? Lenivá slinivka, hltání, stravování ve velkém spěchu, nedostatečné rozkousání potravy... 

Ajurvédský Digestif mix je naprosto přírodní produkt. Byl několikrát oceněn různými subjekty funkční medicíny. Recenze klientů jsou výborné. A to se nám moc líbí. Kromě toho, že Ajurvédský Digestif mix od Suga Vida povzbudí přirozeně tvorbu Vašich trávicích enzymů, naučí Vás také dobře kousat a jít pomalu. Navíc ulevuje od mnoha trávicích potíží.

Použití: Ajurvédský Digestif mix je vhodný zejména, pokud pociťujete příznaky nedostatečného trávení, těžkosti po jídle, nadýmání nebo plynatost. Po každém jídle užijte ½ čajové lžičky (cca 1,1 g) směsi semen a před polknutím ji důkladně rozžvýkejte (nejméně 40 krát).

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
Dávkování: Po každém jídle užijte ½ čajové lžičky (cca 1,1 g) směsi semen a před polknutím ji důkladně rozžvýkejte (nejméně 40krát).
Upozornění: Doplněk stravy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Nepřekračujte doporučenou dávku. Vhodný pro vegany.
Složení: Sladký fenykl, bílá sezamová semínka, nektar z květů palmyry, lněná semínka, Dhania Dal, Ajwain, máta peprná (<2 %), lékořice v prášku (<2 %), listy Hari Patti (<2 %)
Výrobce: