Glycin By NATUROTEKA prášek - 400 g

Kód: 243
Značka: By NATUROTEKA
599 Kč 534,82 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
  • Zlepšení spánku, usínání a regenerace
  • Podpora jaterní detoxikace
  • Podpora mozku a nervového systému
  • Snížení stresu a napětí
  • Tvorba kolagenu a svalové hmoty
  • Snížení chronického zánětu
  • Antioxidant
  • Podpora trávení tuků
  • Čistý Glycin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glycin! Nenápadná, ale nesmírně efektivní aminokyselina.

Představujeme Vám Glycin By NATUROTEKA

Glycin se v těle zapojuje do opravdu mnoha důležitých biochemických procesů. My naturopaté vnímáme Glycin především jako prekurzor uklidňujícího (inhibičního) neurotransmiteru Gaba a využíváme jeho schopností zlepšit kvalitu a architekturu spánku a usínání. Spolu s Taurinem a NAC je pro nás důležitou stavební cihličkou pro tvorbu nejsilnějšího antioxidantu Glutathionu, který nutně potřebujeme pro druhou fázi jaterní biotransformace neboli detoxikace a je také silně protizánětlivý. Glycin je spolu s Taurinem důležitý pro tvorbu žluči, a proto nezbytný pro trávení tuků. Glycin vyrovnává hodnoty methioninu a tím nadměrné hodnoty nežádoucího homocysteinu. Glycin je také součástí takzvaného hemu a tedy důležitý pro tvorbu hemoglobinu a transport kyslíku. Glycin navíc tvoří 30% kolagenu a je důležitý pro tvorbu kreatinu a tedy pomáhá při růstu svalové hmoty a síly. A Glycin je také součástí genetického kódu a je nezbytný pro proteosyntézu - tvorbu proteinů a správné buněčné dělení. 

Glycin, Taurin a NAC 2x do roka.

Moc doporučujeme využít Glycin alespoň 2x za rok v kombinaci s Taurinem a NAC. Opravdu. Udělejte to. Za prvé jsou jak Taurin, tak Glycin a NAC molekuly nutné pro tvorbu Glutathionu, nejsilnějšího antioxidantu v těle. Za druhé jsou Taurin, Glycin, NAC i Glutathion naprosto zásadní v druhé fázi jaterní detoxikace. A za třetí, Taurin, Glycin a NAC jsou opravdu silná anti aging trojka!

Užívejte 1 g, tedy 1 odměrku NAC + 3 g, tedy 3 odměrky Taurinu + 5 g, tedy 5 odměrek Glycinu každý den večer. Pokud byste měli průjem, snižte dávku na 1 g NAC, 1 g Taurin a 3 g Glycin.

Množství v dávce: 

Účinná látka: balení
Glycin 400 mg

 

Disclaimer: Poskytnuté informace nemají sloužit jako náhrada odborného posouzení Vaším lékařem. Než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy nebo provádět jakékoli změny ve stravování či cvičení, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče.

Studie:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29559876/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28337245/

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Proteiny a aminokyseliny
Hmotnost: 0.4 kg
Dávkování: Užívejte 3-5 g (3-5 odměrek) večer. Rozmíchejte v cca dcl vody. Délku užívání a dávkování vždy konzultujte s naturopatem, terapeutem nebo lékařem.
Upozornění: Doplněk stravy. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte uzavřené v chladu (do 25 stupňů) a suchu, mimo dosah dětí. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
Výrobce: Všech pět pohromadě s.r.o, Na Folimance 15, Praha 2, CZ